Informacinių laiškų siuntimas potencialiems verslo partneriams

Pagrindinis » Paslaugos » Informacinių laiškų siuntimas potencialiems verslo partneriams

Ieškote verslo partnerių Kazachstano Respublikoje? Įmonė „Kazgo“ Kazachstano Respublikoje sukaupė ilgametę patirtį ieškant partnerių ir gali Jums pagelbėti.

Mielai siūlome Jums savo verslo kontaktų paieškos paslaugas: mes perimsime iš Jūsų šį rūpestį ir Jūsų pavedimu išsiųsime informacinius laiškus įmonėms – galimiems potencialiems Jūsų partneriams.

Mes, pagal Jūsų reikalavimus, reikiama kalba (rusų, kazachų, anglų) paruošime laišką (maks. A4 puslapio dydžio), kurį kartu su įmonės informacine medžiaga išsiųsime atrinktoms tikslinėms įmonių grupėms.

Pagal kliento nurodytas ūkio šakas iš nacionalinių įmonių katalogų bei mūsų duomenų banko sudarysime įmonių sąrašą (iki 50 adresų, jeigu tiek yra atitinkamoje ūkio šakoje). Tačiau mes neužtikriname, kad šios sąraše esančios įmonės, susidomės kliento pasiūlymu bendradarbiauti.

Ši paslauga apima ir korespondencijos paruošimą bei siuntimą. Atlikus informacinių laiškų išsiuntimo akciją, klientas gauna ataskaitą apie įmones, kurioms buvo išsiųsti laiškai su informacija apie jų atsaką.